KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 11038479
nr 1103 8479
Konrad Srzednicki
(1894-1993), Polen
Färgetsning, Konrad Srzednicki (1894-1993), 4/50, signerad, 64x48
Konrad Srzednicki, polsk bildkonstnär född 1894, död 1993.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 april 2017
kl 20:24:48
24/4 09:44:09
Konrad Srzednicki
Läs mer om Konrad Srzednicki